Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Ankara tam kadro sahaya indi!

Gelecek Partisi Ankara tam kadro sahaya indi!

İl başkanlığına Feramuz Üstün'ün atanmasıyla kongre ve teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi, saha çalışmalarına da hız verdi

Geçtiğimiz hafta Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığına atanan Feramuz Üstün, göreve gelir gelmez kongre, teşkilatlanma ve saha çalışmalarının startını verdi.

Salı günü Genel Başkan Yardımcıları, Ankara teşkilatlarını ziyaret ederken dün de Gelecek Partisi Yenimahalle İlçe teşkilatı, İl Başkanı Feramuz Üstün ile birlikte sahaya indi.

Gelecek Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Bozok, Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Şükrü Kırboğa, Sivil toplum ve halkla ilişkiler Başkan Yardımcısı Hakverdi Altuğ ve Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk’un da eşlik ettiği saha çalışmasında ilçe başkanı Gökhan Kolukırık ve ilçe teşkilatı Yenimahalle’de esnafları ziyaret etti, vatandaşla sohbet etti.

Yenimahalle’de büyük bir teveccüh gördüklerini kaydeden Feramuz Üstün, “Yenimahalle, bizi adeta bağrına bastı. Hayat pahalılığı, enflasyon, işsizlik ve adalet noktasında Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Yenimahalle’de de vatandaşlarımız muzdarip ve siyaseten ciddi bir arayış içindeler” derken, saha çalışmalarının Ankara’nın 25 ilçesinde de yapılacağını sözlerine ekledi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri