Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi, Ankara'da 6 ilçe başkanını birden atadı

Gelecek Partisi, Ankara’da 6 ilçe başkanını birden atadı

Gelecek Partisi, Ankara'da 6 ilçe başkanının daha atamasını gerçekleştirdi

Ağustos ayında göreve Feramuz Üstün’ün gelmesinin ardından adeta teşkilatlanma atılımı yapan Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığı, il kongresini de tamamlamasının ardından saha ve teşkilatlanma çalışmalarına ağırlık verdi.

Bugün yapılan atamaların ardından altı ilçe başkanının birden atamasını gerçekleştiren Gelecek Partisi’nde Çankaya, Kalecik, Altındağ, Pursaklar, Kahramankazan ve Mamak İlçe Başkanları belirlenmiş oldu. Gelecek Partisi, bu atamalarla birlikte Ankara’da toplamda 15 ilçede teşkilatlanmış oldu.

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Feramuz Üstün, kısa bir açıklama yaparak “Yeni atanan ilçe başkanlarımızın Ankaramız ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah en kısa zamanda kalan on ilçemizde de kurucu ilçe başkanlarımızın atamasını gerçekleştirerek Ankara’nın her ilçesinde ve mahallesinde parti sancağımızı dalgalandıracağız” diye konuştu.

Gelecek Partisi Çankaya İlçe Başkanlığına Fatma Kurt getirilirken, Pursaklar İlçe Başkanlığına Zekeriya Ersarı, Kahramankazan İlçe Başkanlığına Dursun Çardak, Altındağ İlçe Başkanlığına Talat Karahisar, Mamak İlçe Başkanlığına ise Hurşit Taşçı getirildi.

Gelecek Partisi Çankaya İlçe Başkanı Fatma Kurt
Gelecek Partisi Kahramankazan İlçe Başkanı Dursun Çardak
Gelecek Partisi Kalecik İlçe Başkanı Adem Demir
Gelecek Partisi Mamak İlçe Başkanı Hurşit Taşçı
Gelecek Partisi Altındağ İlçe Başkanı Talat Karahisar
Gelecek Partisi Pursaklar İlçe Başkanı Zekeriya Ersarı

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri