Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi, Ankara'da da kongre sürecini başlatıyor

Gelecek Partisi, Ankara’da da kongre sürecini başlatıyor

Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesinin ardından teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi, bir yandan kurucu il ve ilçe başkanlarını belirlerken diğer yandan da teşkilatlandığı ilçelerde kongre sürecini başlatmış durumda.

Kurulduğu tarih olan 13 Aralık’tan bu yana 59 kurucu il başkanının atamasını gerçekleştiren Gelecek Partisi, şu ana kadar 300 ilçede de kurucu ilçe başkanını tayin etmiş durumda. 300 ilçenin yarısından çoğunda kurucu yönetim kurullarını oluşturan Gelecek Partisi’nde kongre süreci içinde start verildi.

Geçtiğimiz hafta ilk kongresini Ardahan’da gerçekleştiren Gelecek Partisi, Konya, İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde de süreci başkatmış durumda.

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin’in ardından Ankara İl Başkanı Osman Hakan Kılıç da kongre sürecinin başlatıldığını duyurdu. Kişisel Twitter hesabından sürecin başladığını bildiren Kılıç, “Ankara İl Başkanlığı olarak ilçelerimizde kongre tarihilerimizi almış bulunmaktayız. Samimi ve Cesur bir #Gelecek adına hızlı ve sağlam bir şekilde teşkilatlanmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri