Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi, Ankara'da tam kadro sahaya indi

Gelecek Partisi, Ankara’da tam kadro sahaya indi

Geçtiğimiz hafta Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığına Feramuz Üstün'ün atanmasıyla beraber teşkilat ve saha çalışmalarında adeta vites yükseltti

Gelecek Partisi’nde Sincan, Etimesgut, Keçiören ve Yenimahalle ilçelerinde haftalık olağan toplantıları yapıldı. Toplantıdan önce dört ilçede de esnaf ziyaretleri yapıldı. Baz ilçelerde ise üye kaydı standı açıldı. Ankara İl Başkanlığı tarafından organize edilen esnaf ziyareti ve haftalık toplantılara genel merkezin farklı kademelerinden katılım sağlandı.

Sincan

Sincan’da düzenlenen programa Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Feramuz Üstün’e Politika İzleme Kurulu Başkanı Ali Aydın, Genel Sekreter Yardımcısı Alper Kürşad Giray ile İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Bozok eşlik etti.

İlçede haftalık yönetim kurulu toplantısı öncesi esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi.

Etimesgut, Keçiören, Yenimahalle

Genel Başkan Yardımcısı Feridun Bilgin ile Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Şükrü Kırboğa’nın katıldığı Etimesgut’taki programda ise Bilgin ve Kırboğa ilçe teşkilatı ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnafın sorunlarını dinleyen Gelecek Partisi heyeti, ziyaretlerin ardından ilçe başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısını icra etti.

Keçiören

Keçiören’deki programda ise İlçe Başkanı Emin Demirbaş ve yönetim kurulu üyelerine Genel Başkan Yardımcısı Ümit Yardım ile Sivil Toplum Başkan Yarımcısı Hakverdi Altuğ eşlik etti. Keçiören’deki pazar yerinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Yardım, Altuğ, Demirbaş ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra ilçede üye standı açarak partiye üye kazandırdılar.

Yenimahalle

Yenimahalledeki ziyaretlere ise Genel Başkan Yardımcısı Neslihan Çevik ile Kurucular Kurulu Üyesi Can Cankesen katıldı. Çevik ve Cankesen, ilçedeki esnaf ziyaretlerine katıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri