Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Ankara'dan mesaj verdi: Oyna devam!

Gelecek Partisi Ankara’dan mesaj verdi: Oyna devam!

Gelecek Partisi Ankara Kurucu İl Başkanı Osman Hakan Kılıç’ın istifasını duyurduğu basın toplantısında bütün il teşkilatının istifa ettiğini öne sürmesinin ardından il başkanlığına genel başkan yardımcısı Feramuz Üstün atandı

Bugün, Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığı’nda yaptığı basın toplantısında istifasını açıklayan Osman Hakan Kılıç, kendisiyle birlikte bütün ilçe başkanlarının da istifasını sunduğunu açıklamıştı.

Gelecek Partisi, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı bir açıklamayla kurucu il başkanı Kılıç’a teşekkür ederken, kendisinden boşalan koltuğa Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün’ün getirildiğini duyurdu.

Kılıç’ın basın toplantısında bütün ilçe başkanlarının ve teşkilatların istifa ettiğine yönelik dile getirdiği iddialar, birkaç saat içinde boşa çıktı. Gelecek Partisi’nin Ankara’daki ilçe başkanları teker teker görevinin başında olduklarını açıklarken, Osman Hakan Kılıç ile beraber sadece Çankaya İlçe Başkanı Tülay Saraçlı’nın istifa ettiği ortaya çıktı.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Feramuz Üstün, Gelecek Partisi’nin Ankara’daki tüm ilçe başkanlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yemekte, Ankara’da bundan sonra neler yapılacağına dair karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken gecenin sonunda hep birlikte fotoğraf çektirilerek birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Feramuz Üstün ise yemek sonunda çektirilen hatıra fotoğrafını kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri