Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Antalya, bu hafta üç ilçe kongresini daha tamamlayacak

Gelecek Partisi Antalya, bu hafta üç ilçe kongresini daha tamamlayacak

Haziran ayında kongre sürecinin startını veren Gelecek Partisi'nde kongre hareketliliğin yaşandığı bir il de Antalya. Şu ana dek iki ilçe kongresinin tamamlandığı Antalya'da bu hafta üç kongre daha gerçekleştirilecek

Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesiyle birlikte ilk kongresini Haziran ayı sonunda Ardahan Merkez İlçe’de yapan Gelecek Partisi, şu ana dek 135 ilçe ve 6 il kongresini tamamladı.

Türkiye’nin dört bir yanında hızla kongrelerini tamamlayan Gelecek Partisi, kongre yeter sayısına ulaşarak seçimlere kendi başına girmeyi hedefliyor. Antalya’da da sürece hız veren parti, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla Alanya’da adeta gövde gösterisi şeklinde geçen kongrenin ardından Muratpaşa ilçe kongresini de tamamlayarak ilde iki kongresini bitirmiş oldu.

Gelecek Partisi, yarın ve Cuma günü gerçekleştireceği Aksu, Kepez ve Konyaaltı kongreleriyle bu hafta itibariyle kongre sayısını 5’e yükseltecek. Antalya’da, il kongresi yapma hakkı elde etmek için toplamda 7 ilçe kongresini tamamlanması gerekiyor. Gelecek Partisi Antalya İl Teşkilatı’ndan yapılan açıklamaya göre kalan 2 kongrenin de bir hafta içinde yapılacağı ifade edilirken, ilçe kongrelerinin ardından il kongresi içinde kolların sıvanacağı belirtildi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 117600415_10158992627389837_62229592814056101_n.jpg

.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri