Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Artuklu İlçe Başkanlığı, büyük bir katılım ve coşkuyla hizmete açıldı

Gelecek Partisi Artuklu İlçe Başkanlığı, büyük bir katılım ve coşkuyla hizmete açıldı

Teşkilatlanma ve saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi, Mardin'de Artuklu İlçe Başkanlığını hizmete soktu. Törene Mardinliler yoğun ilgi gösterdi

Geçtiğimiz ay göreve Cesur Yücedağ’ın gelmesiyle adeta teşkilatlanma atılımı yapan Gelecek Partisi Mardin, geçtiğimiz hafta 6 ilçe başkanını belirlemiş ve ilçe binalarını hizmete sokmuştu.

Bugün, Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ ile Kurucular Kurulu Üyesi Şükrü Kırboğa, Şırnak İl Başkanı Şahin Sulhan ve Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç’ın katıldığı bir törenle Artuklu İlçe Başkanlığı hizmete açılırken törene Mardinliler de yoğun ilgi gösterdi.

Gelecek Partisi Artuklu İlçe Başkanı Metin Ergel ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu törene çok sayıda partili de katılım sağladı.

Törende bir konuşma yapan İl Başkanı Yücedağ, Gelecek Partisi’nin yozlaşan iktidara bir tepki olarak kurulduğunu söylerken kısa süre içinde 6 ilçe başkanını belirlediklerini ve ilçe başkanlık binalarını hizmete soktuklarını söyledi. Kongre sürecinin de önümüzdeki hafta başlayacağını belirten Başkan Yücedağ, ilçe başkanlığı açılışına katılanlara teşekkür ettiğini belirtti.

Gelecek Partisi Artuklu İlçe Başkanı Metin Ergel ve Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ
Gelecek Partisi Artuklu İlçe Başkanı Metin Ergel

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri