Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi, Avcılar ve Bağcılar kongrelerini de tamamladı

Gelecek Partisi, Avcılar ve Bağcılar kongrelerini de tamamladı

Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesinin ardından teşkilat çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi kongre sürecini de geçtiğimiz hafta başlattı.

İlk kongresini geçen hafta Ardahan Merkez ilçede gerçekleştiren Gelecek Partisi, İstanbul’daki ilçe kongrelerini de yapmaya başladı. İstanbul’da ilk kongresini cuma günü Esenyurt’ta Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla yapan parti, dün beş bugün ise dört ilçesinin daha kongresini tamamladı.

Bugün Tuzla ve Ümraniye kongrelerini partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştiren Gelecek Partisi, Avcılar ve Bağcılar kongreleri ile İstanbul’da şu ana kadar 10 ilçe kongresini tamamlamış oldu.

Avcılar ve Bağcılar kongrelerine İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin’in yanı sıra İstanbul Kadın Kolları Başkanı Perihan Toğay, Genel Başkan Yardımcıları, parti yönetim kurulu üyeleri, il yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda delege var partili katılım gösterdi.

Avcılar’da gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Hüseyin Ağaoğlu, Bağcılar’da ise yine mevcut başkan Ahmet Demir, delegelerin oyunun tamamını alarak görevlerini sürdürdüler.

Resim
Resim

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri