Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi, Aydın'da üç ilçe kongresini tamamladı

Gelecek Partisi, Aydın’da üç ilçe kongresini tamamladı

Kongre çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Gelecek Partisi'nde bugün Aydın'da üç ilçe kongresi birden yapıldı

Seçimlere tek başına girmek için kongre çalışmalarına son sürat devam eden Gelecek Partisi, şu ana dek 19 il ve 193 ilçede kongrelerini tamamlarken kongre sürecinin başladığı bir diğer il ise Aydın oldu.

Bugün, ilk ilçe kongrelerini Aydın’ın merkez ilçesi olan Efeler ile Söke ve Nazilli’de gerçekleştiren Gelecek Partisi, Aydın’da yarın da kongre maratonuna Didim ilçesiyle devam edecek.

Efeler ilçesinde gerçekleştirilen kongreye tek aday olarak giren kurucu ilçe başkanı Ali Kaya, delegelerin oyunun tamamını alarak güven tazeledi. İlçe kongresine delegeler ile çok sayıda partilinin yanı sıra İl Başkanı Ali İhsan Dilmen ile il yönetim kurulu üyeleri de katılım sağladı.

Nazilli’de başkan yeniden Yiğit Yıldırım!

Aydın’da kongre heyecanın yaşandığı bir diğer ilçe ise Nazilli oldu. Yoğun katılımla gerçekleştirilen kongrede kurucu ilçe başkanı Yiğit Yıldırım yeniden başkanlığa seçildi.

Söke’de yeni başkan Namık Kethüda!

Aydın’da bugün üçüncü ilçe kongresi ise Söke’de gerçekleştirildi. Partililer ve delegelerin yoğun katılımıyla yapılan kongrede kurucu ilçe başkanı Kadir İnce, görevini Namık Kethüda’ya devretti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri