Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Bartın İl Başkanlığı kentte 5 bin maske dağıttı. Başkan Kurtkaya...

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanlığı kentte 5 bin maske dağıttı. Başkan Kurtkaya önemli açıklamalarda bulundu!

Gelecek Partisi, teşkilatlanmış olduğu birçok ilde sahaya inerken gerek maske dağıtımı gerekse de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yaptığı erzak yardımıyla vatandaşın sıkıntılarında yanında olmaya devam ediyor.

Son olarak, Gelecek Partisi Bartın’da 5 bin maske dağıtırken vatandaşlar ise durumdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yasemin Dora Kurtkaya: Milletimizin bu kaosu yanlış yönetenlerden kurtulması lazım

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın maskeler halkın ulaşabileceği noktalarda parayla satılacak sözünden sonra icra makamında olanların bu süreçte vatandaşlarımıza, hemşehrilerimize, zamanında maske dağıtımını ve halkın izalasyonunu sağlayamayacaklarını gördük. Biz de bu süreçte hem elimizden geldiğince hızlı bir süreç içinde hemşehrilerimizin kendilerini koruyabilmeleri ve izolasyonlarını sağlayabilmeleri için hızlı bir şekilde maske temin edip hemsehrilerimize dağıtmaya karar verdik. Sadece Bartın’da CE standartlarında üç katlı 5000 adet maske dağıtımı gerçekleştirdik. Bu da çok güzel ses getirdi. Bizden sonra hem yerel idareciler, hem sivil toplum kuruluşları hemşehrilerimize maske dağıtımı yarışına girdiler. Biz Milletimize, hemşehrilerimize yapılan her türlü hizmetten gurur duyuyoruz. Buna öncülük yapmak da ayrı bir onur. Bu korona süreci de gösterdi ki ülkeyi yönetenlerin toplumun her kesiminden yükselen sese kulak vermesi, dikkate alması, ben yaptım doğrudur dememesi gerekiyor. Biz birlikte güçlüyüz diyeceksin, Biz bize yeteriz diyeceksin, fakat icra kısmına gelince her şeyi ben bilirim diyeceksin. Biz de diyoruz ki işte bu çelişkiden kurtulmanız lazım veya milletimizin bu çelişkiyi, bu kaosu yanlış yönetenlerden kurtulması lazım. Hiçbir aile, hiçbir şahıs, hiçbir makam, bu aziz milletimizin geleceğinden önemli değildir.

Kurtkaya: Türkiye, Gelecek Partisi ile ihtişamlı günlerine geri dönecek

İçeride ve dışarıda bu millet bu ülke yıpratılmaya güçsüzleştirilmeye çalışıldı. Bunun örneklerini 15 Temmuzda, papaz olayında, Amerika’dan gelen mektup olayında yaşadık. Fakat kimse bu milleti güçsüzleştirmeyi, birilerine muhtaç konuma getirmeyi başaramayacak. Gelecek Partisi ile ihtişamlı günlerine geri dönecek. Gelecekle birlikte Türkiye Cumhuriyeti yükselecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri