Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Bartın İl Başkanlığı'ndan, Anneler Günü öncesi şehit annelerine ziyaret

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanlığı’ndan, Anneler Günü öncesi şehit annelerine ziyaret

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanlığı, yaklaşan Anneler Günü öncesi şehit ailelerini ziyaret etti.

İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve beraberindeki partililer kentteki şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti. Ziyarete Gelecek Partisi İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Merkez İlçe Başkanı Erdem Bensiz ve teşkilat mensupları katılım sağladı.

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya yaptığı açıklamada, “Vatan bölünmesin, bayrak inmesin, ezanlar susmasın, Türkiye Cumhuriyeti’ne zeval gelmesin, benim milletim namerde muhtaç olmasın, benim Milletim terörden terör belasından kurtulsun diyerek bu kutsal değerleri kendi canının önünde tutarak şehadet şerbetini içmiş, bir bireyin kazanabileceği en büyük mertebeyi kazanmış 82 milyona mal olmuş, 82 milyonun dualarını almış şehitlerimizi bazıları gibi seçimden seçime değil daima hatırladığımızı, daima onlara duacı ve minnettar olduğumuzu, onların göstermiş oldukları kahramanlıktan , cesaretten ilham aldığımızı, bu değerleri unutmaya, unutturmaya çalışanlara da hiçbir zaman unutturamayacaklarını göstermek için Anneler Günü etkinliğimize elleri öpülesi Şehit annelerimizden başladık. Onlar bizim baş tacımızdır, onlar bizim kutsalımızdır. Nasıl Ramazan ayı maneviyatın doruğa çıktığı bir ansa, Şehit annelerimizle yaptığımız hasbihalde bu maneviyatımızın katlandığı andır. Tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, onların cennetteki ruhları için dua ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Şehit annelerimize de böyle kahramanlar yetiştirdikleri için minnetlerimizi sunuyoruz. Şehit annelerimizin anneler gününü kutluyoruz. Biliyoruz ki onlar 82 milyonu evlat olarak kucaklamış bu milletin anneleri.” şeklinde konuştu.

Kurtkaya, ayrıca “Aynı zamanda Covid-19 salgını sürecinde evlatlarından ve ailelerinden ayrı kalan hemşehrilerimizin ve sağlık çalışanlarımızın da anneler gününü de kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri