Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Bartın İl Kongresi, bugün Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla yapılacak

Gelecek Partisi Bartın İl Kongresi, bugün Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla yapılacak

Kongre hareketliliğin yaşandığı Gelecek Partisi'nde altıncı il kongresi bugün Bartın'da Genel Başkan Ahmet Davutoğlu'nun da katılımıyla gerçekleştirilecek

Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesiyle birlikte kongre sürecinin startını veren Gelecek Partisi’nde kongre hareketliliği sürüyor.

Altıncı il kongresini yarın Bartın’da gerçekleştirecek olan parti, şu ana dek 123 ilçe ve 5 il kongresini tamamlamış durumda.

Şu ana dek Batman, Ardahan, Diyarbakır ve Şırnak il kongrelerini tamamlayan Gelecek Partisi’nde altıncı il kongresi olan Bartın İl Kongresi için hazırlıklar tamamlandı.

Gelecek Partisi Barın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya da kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımla kongre için hazırlıkların tamamlandığını duyurdu. Kurtkaya, yaptığı paylaşımda “Umut dalga dalga büyüyor. Gelecek Bartın’ın” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile birlikte çok sayıda Genel Başkan Yardımcısı ve Kurucular Kurulu Üyesinin de katılması beklenen kongreye partililerin de yoğun katılım göstermesi bekleniyor.

Genel Başkan Davutoğlu, kongrenin ardından Bartın’da esnaf ve vatandaşla da bir araya gelerek sorunların dinleyip, Gelecek Partisi’nin görüş ve çözüm önerilerini paylaşacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri