Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Bartın il teşkilatından Jandarma'ya ziyaret

Gelecek Partisi Bartın il teşkilatından Jandarma’ya ziyaret

Gelecek Partisi Bartın, saha çalışmalarının yanı sıra ildeki mülki amirleri de teker teker ziyaret etmeye devam ediyor

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri Bartın İl Jandarma Alay Komutanı Albay Fahri Semiz’i ziyaret etti.

Albay Semiz tarafından son derece sıcak ve samimi bir şekilde karşılandıklarını ifade eden Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Bartın’ın sorunlarına yönelik karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Şu ana kadar Vali Sinan Güner, Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş’u da ziyaret ettiklerini hatırlatan Başkan Kurtkaya, “Halkımız ve esnafımızla iç içe olduğumuz kadar şehrimizdeki mülki amirlerimizle olan ilişkilerimiz de çok önemli. Biz bu ilişkileri geliştirmekten ve Bartın’a katkı verme noktasında sürekli istişare halinde olmaktan yanayız” diye konuştu.

Başkan Kurtkaya’ya ziyareti esnasında başkan yardımcıları Cengiz Canayaz ve Uğur Ağırmış eşlik etti.

Bartın İl Jandarma Alay Komutanı Fahri Semiz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sayın Kurtkaya’ya ve ekibine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bartınımız için emniyet birimlerimiz kadar sivil toplumun ve siyasetin katkısı da yadsınamaz. Gelecek Partisi Bartın il teşkilatına yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri