Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi: Bırakın şu malum televizyonları izlemeyi, sokağa inip milletin dertlerini görün

Gelecek Partisi: Bırakın şu malum televizyonları izlemeyi, sokağa inip milletin dertlerini görün

Gelecek Partisi Sözcüsü Selim Temurci hükümete ve ekonomiyi yönetenlere protokolsüz bir şekilde sokağa inerek mililetin dertlerini görme çağrısında bulundu.

Partisinin haftalık toplantısının ardından basına konuşan Temurci’nin açıklamaları şu şekilde:

SOKAĞIN DİLİYLE TELEVİZYONLARINIZIN DİLİ AYNI DEĞİL

Söyledikleri rakamlara artık kendileri de inanmaya başladılar, bu ciddi bir sorun. Biz yine ekonomi yönetimimiz başta olmak üzere ülkeyi yönetenlere sesleniyoruz. Bırakın şu malum televizyonları seyretmeyi. Şöyle bir sokağa inin, milletin arasına protokolsüz karışın ve gerçekten insanların dertlerini bir görün. Sokağın diliyle sizin seyrettiğiniz malum televizyonların veya okuduğunuz gazetelerin dili aynı değil. Bunu görürseniz belki bazı yanlışlardan geri dönersiniz ve bu ülke asla sorunların üzerini örterek yönetilebilecek bir ülke değildir.

BÖYLE BİR TABLODA EKONOMİ AYAĞA KALKAMAZ

Bırakın yabancının gelip Türkiye’de yatırım yapmasını, Ahmetler, Mehmetler, Ayşeler, Fatmalar bu ülkede, böyle bir iklimde yatırım yapabilir mi? Hukukun, adaletin tesis edilmediği, güven ortamının tesis edilmediği bir ülkede ekonomi asla ayağa kalkamaz. Rakamlarla yalan söyleme ve hayal kurma noktasında artık üstadlık düzeyine vardılar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri