Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Bursa, 12 bin kişilik teşkilatla geliyor

Gelecek Partisi Bursa, 12 bin kişilik teşkilatla geliyor

 “Bursa’da ciddi anlamda muhalefet boşluğu var” diyen Yazar Bilal Kayaaltı, bu açığı giderecek isim olarak Gelecek Partisi Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız’ı işaret etti. Yıldız’ın 12 bin kişilik teşkilatla geldiğini söyleyen Kayaaltı,  “Şimdi ‘biz varız, yola çıktık, teşkilatlandık, Bursa’nın kronikleşen sorunlarını dile getirmeye, ezber bozmaya geliyoruz’ diyen bir isim sahaya iniyor” ifadelerini kullandı.

Kayaaltı’nın 16 Haber için kaleme aldığı yazıdan satır başları şu şekilde:

-Bursa’da ciddi anlamda muhalefet boşluğu var.Şehrin doğusunda oturan da, batısında ikamet eden de aynı şeyi söylüyor.

-Şimdi ‘biz varız, yola çıktık, teşkilatlandık, Bursa’nın kronikleşen sorunlarını dile getirmeye, ezber bozmaya geliyoruz’ diyen bir isim sahaya iniyor. Kimden söz ediyoruz. Gelecek Partisi Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız’dan.

-Her şeye rağmen yoğun bir tempoyla çalışıyor. Fomara’daki teşkilat binasında çalışmalarla yakından ilgileniyor. Coronavirüs sıkıntısı olmasına rağmen harıl harıl çalışıyorlar; il binasının tefrişatı bitmek üzere.

-Yıldız, 50 kişilik yönetim kurulunun çalışmalara başladığını belirtti. Şehrimizin bin 60 mahallesinde, mutlaka birer temsilci olacağını ve 7 kişilik yönetimin de görev alacağını aktardı. 12 bin kişilik teşkilatla Bursa’da doğruya doğru, yanlışa yanlış demek için kolları sıvadıklarına dikkat çekerken, böyle bir yapının AK Parti’de bile olmadığını ifade etti.

-Yıldız. Sakin ama kararlı.

Yazının tamamını okumak için tıklayınız…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri