Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız: Gemlik ilçe başkanımız ve teşkilatımız...

Gelecek Partisi Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız: Gemlik ilçe başkanımız ve teşkilatımız görevinin başındadır

Gelecek Partisi Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız, Bursa yerel basını ile bir kısım ulusal basında çıkan Gemlik teşkilatının istifa ettiği yönündeki haberlere ilişkin bir açıklama yaptı

Gelecek Partisi Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız, Gemlik ilçe teşkilatınıdan 30 kişinin istifa ettiği yönündeki haberleri yalanladı.

Medya Notu’na konuşan Yıldız otuz kişinin istifa etmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını vurgularken şunları söyledi: “Bursa’daki hızlı ve başarılı teşkilatlanmamız birilerini rahatsız etmiş olacak ki asparagas haberler yayarak coşku içinde geçen kongremizin ardından bizleri karalamaya ve sanki Gelecek Partisi Bursa teşkilatında problem varmış gibi göstermeye çalışıyorlar” dedi.

İstifa eden kişilerden istifa etmelerini kendilerinin istediğini altını çizen Alpaslan Yıldız, sözlerine şöyle devam etti: “Yerel medya, eski teşkilat başkanının beyanatına istinaden böyle bir haber yapmış. Gemlik ilçe başkanımız ve yönetimi görevinin başındadır. Sayısı toplamda onu geçmeyen yönetim kurulu üyelerinden istifalarını biz talep ettik. İlçe yönetim kurulumuz ile yarın gerçekleştireceğimiz toplantının ardından net tabloyu ortaya koyacağız”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri