Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Bursa İl Kongresi başlıyor

Gelecek Partisi Bursa İl Kongresi başlıyor

Kongre maratonuna devam eden Gelecek Partisi'nde Bursa İl Kongresi cumartesi günü yapılacak

Teşkilatlanma ve saha çalışmalarının yanı sıra kongre maratonuna da tüm hızıyla devam eden Gelecek Partisi’nde Bursa İl Kongresi 12 Eylül cumartesi günü Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

Teşkilatlanma ve saha çalışmalarının yanı sıra kongre çalışmalarına da devam eden Gelecek Partisi, olası bir erken seçime tek başına katılabilmek için bir an önce kongre yeter sayısına ulaşmak istiyor. Bu bağlamda partinin yirmi altıncı il kongresi olan Bursa İl Kongresi bugün delegelerin ve partililerin katılımıyla yapılacak.

Gelecek Partisi, şu ana dek 25 il ve 210 ilçe kongresini tamamladı.

Bursa’da yapılacak olan il kongresine Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, kolundaki doku zedelenmesi nedeniyle videokonferans yoluyla bağlanarak partililere seslenecek. Gelecek Partisi Bursa İl Başkanlığına kurucu il başkanı Alpaslan Yıldız’ın kongreye tek listeyle girerek görevini sürdürmesi bekleniyor.

Yarın 14:00’te başlayacak olan Gelecek Partisi Bursa İl Kongresi, partini resmi sosyal medya hesaplarının yanı sıra Medya Notu üzerinden de canlı olarak takip edilebilecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri