Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi, Bursa'da 2 ilçe başkanının daha atamasını gerçekleştirdi

Gelecek Partisi, Bursa’da 2 ilçe başkanının daha atamasını gerçekleştirdi

Türkiye'nin dört bir yanında teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Gelecek Partisi, Bursa'da da tüm hızıyla faaliyetlerini sürdürüyor

1 Kasım’da gerçekleştirdiği büyük kongresinin ardından saha ve teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi, il ve ilçe başkanlarını atamaya devam ediyor.

Bugün, Bursa’da iki ilçe başkanının daha atmasını gerçekleştiren Gelecek Partisi, Yenişehir ve Büyükorhan ilçe başkanlarını basına tanıttı.

Yenişehir İlçe Başkanlığı’na Cebrail Karabulut atanırken, Büyükorhan İlçe Başkanlığı’na ise Osman Türkmen getirildi. Böylelikle, Gelecek Partisi, Bursa’da toplamda dokuz ilçeye ulaşmış oldu.

Karabulut ve Türkmen’e yetki belgeler Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız tarafından verildi. Bursa İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen atamalar sonrası konuşan Başkan Yıldız, “Cebrail ve Osman başkanlarımızı tebrik ediyorum. Eminim ki; onların öncülüğünde Büyükorhan ve Yenişehir’de Gelecek Partisi olarak çok güzel işlere imza atacağız. Bursa’daki teşkilatlanma çalışmalarımız süratle devam ediyor. Geriye kalan ilçelerimize de en kısa sürede vizyonumuza yakışır atamalar gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Yetki belgelerinin teslimi sırasında Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Pulcu da hazır bulundu. Pulcu, yeni atanan başkanlara başarı dileklerini iletti.

Yetki belgelerini teslim alan Cebrail Karabulut ve Osman Türkmen ise kendilerine duyulan güven nedeniyle teşekkür ederek “İlçelerimizde Gelecek Partisi’ni en iyi şekilde temsil etme gayreti içinde olacağız. Amacımız hem ilçelerimizde hem de Bursa’da Gelecek Partisi’ni birinci parti yapmak” ifadelerini kullandılar.

Gelecek Partisi Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız, gerçekleştirilen atamaları kişisel sosyal medya hesabından da duyurdu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri