Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Çayırova, 3 Aralık'ta engelli çocukların yanındaydı

Gelecek Partisi Çayırova, 3 Aralık’ta engelli çocukların yanındaydı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Gelecek Partisi teşkilatları çeşitli çalışmalar yaparken Çayırova İlçe Başkanlığı da engelli çocukların yanındaydı

Gelecek Partisi teşkilatları, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ülkenin dört bir yanında çeşitli çalışmalara imza atarken Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı da engelli çocukları ziyaret etti.

Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte engelli çocukları ile ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Başkan Demirci’ye İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Karataş, İlçe Teşkilat Başkanı İbrahim Fazlıoğlu ile İlçe Sekreteri Nazlı Üstün de eşlik etti.

Aileler tarafından son derece sıcak bir şekilde karşılandıklarını belirten Kağan Demirci, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla pandemi tedbirlerini de gözeterek engelli fiziksel ve zihinsel engelli bazı kardeşlerimizi ziyaret ettik. 3 Aralık, onları hatırlamamız için sadece bir vesile. Gelecek Partisi olarak onları sadece 3 Aralık’ta değil yılın 365 günü hatırlayacağımızı, her koşulda yanlarında olacağımızı ve yapacağımız sosyal çalışmalarda ilk önce onların yararına olabilecek etkinliklerde bulunacağımızın altını çizmek isterim” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri