Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi cephesinden Hilal Kaplan'a çok sert yanıt

Gelecek Partisi cephesinden Hilal Kaplan’a çok sert yanıt

Ne dediğini bilmeyen Hilal Kaplan'a Gelecek Partisi'nden ayar üstüne ayar geldi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Hadi Özışık’ın Youtube kanalında konuk olduğu programda sarf ettiği “Berat Albayrak’ın doğrudan koordinasyonuyla bana karşı bir MKYK darbesi yapıldı” sözlerine Sabah Gazetesi yazarı Hilal Kaplan “Erdoğan’a görevde kalmak için saatlerce dil döktü” diyerek yanıt vermişti.

Kaplan’a Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’dan çok sert karşılık geldi.

TROLİÇE BURNUNA FAZLA TEREYAĞI SÜRME

Kaplan’a Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’dan çok sert karşılık geldi. Kaplan’a “TROLİÇE” diye seslenen Özdağ, “niçin kırmızı görmüş boğa gibi celallendiklerini anlayabiliyoruz. 
Kendilerine tavsiyem, corona virüsünden korunmak için burnuna çok fazla tereyağı sürüp çekmeyi bıraksın. Malum bu tür alışkanlıkların nereye evrileceği pek belli olmaz” dedi.

İşte Özdağ’ın Kaplan’a verdiği o cevap:

DÜĞÜN EVİNİN DEFÇİSİ TROLİÇE

AKP tarz-ı siyasetinin alameti farikası, politik tartışma ve iddialara, kalemşörleri veya troliçeleri! vasıtasıyla cevap yetiştirmek olsa gerek. Yürekleri veya bilgi birikimlerine  mi güvenmiyorlar yoksa beyzadelere reisleri mi izin vermiyor  bilmiyoruz.

Niçin mertçe muhalefet sözcülerinin karşısına çıkmadıkları onların sorunu lakin bu işi hiç değilse gün geliyor ölü evinin yasçısı gün geliyor düğün evinin defçisi trolliçe eskilerine ihale etmeselerdi. 
Kafi miktarda müşteri toplandığını gördüğü anda bir bakıvermişsiniz

GÜN GELİYOR PKK’YA GÜZELLEMELER DİZİYOR

PKK renklerine güzellemeler dizen bir  “işportacı”, gün geliyor “ sümüklü hocaefendisine” methiyeler dizen bir “mürit”, gün geliyor en hızlı kızılelmacı bir “milliyetçi”, gün geliyor Trump hayranı bir “redneck” gün geliyor TSK’ya katliamcı diyen bir “liboş” oluveriyor.

ZALİMİN KILICINI SALLAYAN BİR KALEMŞÖR

Ama hakkını yemeyelim, ilkeli olduğu tek konu,her daim zalimin kılıcını sallayan bir kalemşör olmaktan asla vazgeçmiyor oluşudur. Lügatlarında ilke, liyakat, özveri, hasbilik ve empati gibi kavramlar olmayanların bu hassasiyetlere sahip kişileri gördüklerinde niçin kırmızı görmüş boğa gibi celallendiklerini anlayabiliyoruz. Kendilerine tavsiyem, corona virüsünden korunmak için burnuna çok fazla tereyağı sürüp çekmeyi bıraksın. Malum bu tür alışkanlıkların nereye evrileceği pek belli olmaz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri