Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Çorum gençliğinde nöbet değişimi

Gelecek Partisi Çorum gençliğinde nöbet değişimi

Teşkilatlanma çalışmalarına devam eden Gelecek Partisi, ana kademe çalışmalarının yanı sıra kadın ve gençlik kollarında da büyümeye devam ediyor

Gelecek Partisi Çorum Gençlik Kolları Başkanlığına Hüseyin Fışkın atandı.

Görevi Kurucu İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Külcü’den devralan Fışkın, kendisine duyulan güven nedeniyle teşekkür ederek Çorum’da çok güzel işlerin altına imza atacaklarını ifade etti. Fışkın, “Bugüne kadar ki hizmetleri dolayısıyla Burak Külcü başkanıma teşekkür ediyorum. Kendisinden devraldığımız görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gayret göstereceğiz. Ayrıca Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ile Gençlik Politikaları Başkanı Sayın Mustafa Gözel’e de bana duydukları güven için teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Fışkın, yetki belgesini Gelecek Partisi Genel Merkezi’nde Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ile Gençlik Politikaları Başkanı Mustafa Gözel’in elinden aldı.

Gözel, atamayı kişisel sosyal medya hesabından “Çorum İl Gençlik Kolları Başkanlığına Hüseyin Fışkın atanmıştır. Arkadaşıma başarılar diliyor, görevi devreden Çorum kurucu dönem İl Gençlik Kolları Başkanımız Burak Kulcü’ye çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadeleriyle duyurdu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri