Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi devredeydi! İsa Mesih Şahin'in vatandaşa 'geber' diyen Nail Noğay için...

Gelecek Partisi devredeydi! İsa Mesih Şahin’in vatandaşa ‘geber’ diyen Nail Noğay için “görevden alınmalı” çağrısı yanıt buldu

Hükümetin ‘evde kal’ çağrısına “Çocuklarımız aç, nasıl evde kalalım. Dilenmekten, çöpten geliyorum” diyen Roma vatandaşa ‘geber’ diye karşılık geren Nail Noğay’ın yarattığı skandalın artçıları devam ediyor. Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür yardımcısı Nail Noğay görevden alınması gerektiğini vurguladı.

İşte Gelecek Partisi Istanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin’in Nail Noğay’a verdiği o tepkiler…

İnsaf yahu! Bir Roman kardeşimizin; “Çocuklarımız aç, nasıl evde kalalım” demesine Twitter’da “geber” diye cevap yazan Nail Noğay
isimli şahıs; İstanbul Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yrd. olarak görünüyor. Bu büyük bir utançtır!! Bu bürokrat derhal görevden alınmalı.

Hassasiyetli dostlarımızla birlikte Nail Noğay için yaptığımız “Görevden alınmalı çağrımızın karşılık bulması güzel bir sonuç.

Tepkiler sonrası bakanlıktan yapılan açıklamada “Söz konusu şahıs görevden alınmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştır” denildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri