Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç: Vatandaşlarımızın umut kapısı ve çözüm...

Gelecek Partisi Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç: Vatandaşlarımızın umut kapısı ve çözüm adresi olduk!

Gelecek Partisi Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, partisinin kuruluşunun birinci yıl dönümüne ilişkin Medya Notu'na değerlendirmelerde bulundu

Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, Gelecek Partisi’nin birinci kuruluş yıl dönümüne ilişkin Medya Notu’na değerlendirmelerde bulundu.

Altaç’ın açıklamaları şöyle:

Umut kapısı ve çözüm adresi olduk!

12/12/2019 tarihinde Gelecek Partisi´nin kuruluşu ile Türk siyasal tarihi açısından çok önemli adım atılmıştır. Ülkemizde yaşanan ekonomi, sosyal, siyasal ve tüm toplumsal sorunların çözümü konusunda siyasetin tıkandığı ve çözüm üretemediği bir süreçte partimizin kuruluşu ile vatandaşlarımıza yeni umut kapısı ve çözüm adresi olduk. Kuruluş aşamasından sonra yaşanan pandemi süreci ve ayrıca hükümetin siyasal tutumundan kaynaklı korku ve endişelere rağmen kısa zaman dilimi içerisinde ilçe ve il kongrelerini yaparak akabinde büyük kongreyi gerçekleştirmek suretiyle vatandaşlarımızın umutlarını pekiştirmiş ve siyaset kurumuna güvenin tekrar oluşmasını katkı sağlamıştır. Partimizin kuruluş felsefesinde insan onuru korumak, insana hizmet ve bir bütün olarak toplumda yaşanan tüm sorunlara gerçekçi yaklaşmak ve çözüm üretmek temel hedefimizdir. Bu hedefleri yakalamak için başta Genel Başkanımız olmak üzere partimizin tüm üyeleri ve gönüllüleri yoğun bir çaba ve gayret içerisindeyiz.

Hiçbir sorun çözümsüz değildir!

Pandemi sürecinin hassasiyetini dikkate alarak çalışmalarımıza aralıksız şekilde devam edeceğiz. Biliyoruz ki ülkemizde yaşanan hiçbir sorun çözümsüz değildir. Sorunlara gerçekçi yaklaşmak ve çözüm iradesine sahip oldukça bütün sorunları çözme imkanımızın olduğuna inanıyoruz. Gelecek Partisi kadroları yaşanan sorunlara gerçekçi yaklaşıp, çözüm iradesini ortaya koyacaktır. Hiçbir sorun çözümsüz değildir. Bu duygularla partimizin kuruluşunun 1. Yıl Dönümü ülkemize, milletimize hayırlı olmasını rabbimden niyaz ediyorum. Bi van hestan yekemîn salvegera damezrandina partiya me pîroz be.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri