Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Elmadağ İlçe Başkanı Sedat Öztekin: Sayın Davutoğlu ile geldik, ancak...

Gelecek Partisi Elmadağ İlçe Başkanı Sedat Öztekin: Sayın Davutoğlu ile geldik, ancak onunla gideriz!

Gelecek Partisi Ankara Kurucu İl Başkanı Osman Hakan Kılıç’ın istifasını duyurduğu basın toplantısında bütün il teşkilatının istifa ettiğini öne sürmesinin ardından partinin Ankara’daki ilçe başkanlarından ardı ardına açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Etimesgut, Sincan, Yenimahalle ilçe başkanlarının yanı sıra Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Hakim Türkoğlu’nun ardından bir açıklama da partinin Elmadağ İlçe Başkanı Sedat Öztekin’den geldi.

Kılıç’ın iddialarına ilişkin Medya Notu’na açıklamalar yapan Sedat Öztekin, şunları söyledi:

Sabah Genel Başkan davet etti diye aradılar…

Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Ankara’daki ilçe başkanlarını davet ettiğini söyleyerek kendilerinin Osman Hakan Kılıç’a yakın bir ismin aradığını söyleyen Öztekin, şunları söyledi: “Genel Merkez’e gittiğimizde sayın başbakanımızın bizim geleceğimizden haberi yoktu. Ancak oraya kadar gittiğimiz için bizi kırmayarak yanına kabul etti. İstifa konusunu orada öğrendim ve öğrenir öğrenmez ilk tepkim ‘Sayın başbakanım biz bu yola sizinle çıktık, sizinle devam ederiz. Sizle geldik sizle gideriz.” oldu. Sayın Davutoğlu’nun yanında da belirttiğim gibi sonuna kadar mücadelemize devam edeecğiz.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri