Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Erzurum’da gümbür gümbür! AK Parti’den istifa eden 200 kişi Gelecek...

Gelecek Partisi Erzurum’da gümbür gümbür! AK Parti’den istifa eden 200 kişi Gelecek Partisi’nde

Gelecek Partisi Palandöken Merkez İlçe Başkanı Hulusi Koç, Medya Notu Yayın Yönetmeni Serhat Ramay’a açıklamalarda bulundu.

Gelecek Partisi Palandöken Merkez İlçe Başkanı Hulusi Koç, Medya Notu Yayın Yönetmeni Serhat Ramay’a açıklamalarda bulundu.

Erzurum’da insanların habersizce AK Parti’ye üye yapıldıklarını söyleyen Hulusi Koç, akıl almaz bilgiler paylaştı. Bütün korku kilimine rağmen AK Parti’den istifa eden 200 kişinin Gelecek Partisi’ne katılacağını belirtti.

Rozetlerin bir iki gün içnide takılacağını anlatan Gelecek Partisi Palandöken İlçe Başkanı Hulusi Koç, STK’larla birlikte 200’ün üzerinde Gelecek Partisi’ne geçiş olduğunu belirtti.

Hulusi koç: AK Parti insanları habersiz şekilde partiye üye yapıyor

Ben halkımın, teyzemin dertlerini dinliyorum her zaman. Ak Parti’ye üye yapılmış haberi yok. Böyle yüzlerce anekdot anlatabilirim. Kimliğini almışlar üye yapmışlar ama haberi yok. ‘Bana kolonya getirdiler, sabun getirdiler. Size bunları verdiğimize dair kayıt almamız lazım diyorlar.’ İşte tam o sırada üye yapıyorlar. Bu ahlaksızlıktır, bu utanmazlıktır.

AK Parti’den 200 kişi Gelecek Partisi’ne katılıyor

İki güne kadar Palandöken ilçesinde STK başkanlarıyla beraber istifasını verip Gelecek Partisi’ne geçecek olan 200 isim var. Gelecek Partisi Erzurum’da umudun adı oldu. Yeni arkadaşlarımıza rozetlerini takmak için hummalı bir çalışma içindeyiz biz de.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri