Ana SayfaTürkiyeVe Gelecek Partisi kangrene dönüşen EYT sorununu çözüyor!

Ve Gelecek Partisi kangrene dönüşen EYT sorununu çözüyor!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT), Ahmet Davutoğlu'nu ziyaret etti

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Dernekleri Başkanı Gönül Baran ve beraberindeki heyet, Gelecek Partisi Genel Merkezi’nde Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret etti.

Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcıları Serkan Özcan, Kerim Rota ile Abdullah Başcı’nın da katıldığı görüşme samimi bir havada gerçekleşirken EYT’liler Davutoğlu ve beraberindeki parti kurmaylarına çözüm bekleyen sorunlarına ilişkin bilgi verdi.

Gelecek Partisi ekonomi kurmayları, uzun süredir üzerinde çalıştığı çözüm önerisine ilişkin Başkan Boran ve beraberindeki dernek yönetim kurulu üyelerini bilgilendirerek bu meselenin Gelecek Partisi’nin en önem verdiği konuların başında geldiğini belirttiler.

Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ise dernek başkanı Boran ve diğer EYT’lilerle birlikte hazırladıkları çözüm önerisini 14 Haziran günü kamuoyuyla paylaşacaklarını ifade etti.

Davutoğlu, kişisel sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda ziyarete ilişkin bilgi aktararak 14 Haziran Pazartesi günü çözüm önerisini açıklayacakları bilgisini verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri