Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Gençlik Politikaları Başkanı Mustafa Gözel'den 1. yıl mesajı

Gelecek Partisi Gençlik Politikaları Başkanı Mustafa Gözel’den 1. yıl mesajı

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Gözel, partisinin 1. yıl dönümüne ilişkin Medya Notu'na konuştu

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Gençlik Politikaları Başkanı Mustafa Gözel, partisinin 1. yıl dönümüne ilişkin Medya Notu’na açıklamalarda bulundu.

Zor zamanlar, cesur insanları turnusol kağıdı gibi gün yüzüne çıkarır

Zor zamanlar, olağanüstü şartlar doğurur. Ve bu şartlar, cesur insanları turnusol kâğıdı gibi gün yüzüne çıkarır. Bundan bir sene evvel, olağanüstü şartlarda, korku ve baskı ortamında, insanların eleştirilerini dahi yüksek sesle dile getiremediği ve herkesin bir başkasından bir şeyler beklediği ve fakat adım atma cesaretini gösteremediği bir dönemde, biz, yüz elli cesur insan Gelecek Partisi’ni kurduk.

“Buradayız” dedik!

Ve “korkmuyoruz” dedik, “buradayız” dedik. “huzur, güven ve adalet” için geliyoruz dedik. Birinci meclisten bugüne bir araya gelmiş en kapsayıcı heyet ile oluşturduğumuz parti programımızda Türkiye’nin sorunlarını tek tek ele aldık. Sorunlara tek tek çözüm ürettik. Bugünümüz, gençler için, yarınımız çocuklar için, bütün Türkiye için bir senedir dur durak bilmeksizin gayret ettik ve partimizin ülke sathında teşkilatlanmasını tamamlayarak Büyük Kongremizi gerçekleştirdik.

Umutla ve gururlar söylüyoruz ki; “Hazırız”

Artık seçimlere kendi logosu ile katılma hakkı kazanmış sayılı partiden biriyiz. Çalışmalarımızın hızını ve yoğunluğunu günbegün artırırken biliyoruz ki milletimizin teveccühü de aynı ölçüde artıyor. Birinci yılımızı kutladığımız bugünde milletimiz adına umutla ve gururla söylüyoruz ki “hazırız!” Adalet için, huzur ve güven ortamını tesis için, kadınlarımız için, gençlerimiz için, ekonomik refahı sağlamak için, özgürlük güvenlik dengesini inşa etmek için, güzel bir gelecek inşa etmek için, hâsılı “Türkiye için hazırız!”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri