Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı'dan 1. yıl mesajı: Korku atmosferine...

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı’dan 1. yıl mesajı: Korku atmosferine rağmen ülkemize müreffeh bir gelecek çizmek için partimizi kurduk

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı, partisinin 1. kuruluş yıl dönümüne ilişkin Medya Notu'na özel bir açıklama yaptı

Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı, Gelecek Partisi’nin birinci kuruluş yıl dönümüne ilişkin yaptığı açıklamada önemli noktaların altını çizdi.

Gelecek için ektiğimiz çınar 1 yaşında

Ülkemizin yeni siyasi partilere ve yeni zihinlere ihtiyacı olduğu ve korku ikliminin en baskın olduğu dönemde Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde kurucular kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte oluşturulmaya çalışılan korku atmosferine rağmen ülkemize müreffeh bir gelecek çizmek için Gelecek Partisi’ni kurduk.

Kuruluşundan çok fazla bir zaman geçmeden COVID-19 salgını ve sokağa çıkma kısıtlamaları başladı. Bu süreçte hem elektronik ortamda halkımıza kendimizi ifa ettik hem de teşkilatlanma çalışmalarımız hız kazandı. Korku iklimini kırıyoruz. Her geçen gün illerimizde Genel Başkanımıza ve Partimize olan teveccüh artıyor. 1 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirdiğimiz 1. Olağan Genel Kongremiz gücümüze güç kattı.

Gün; devlet aklını, insan onuru ve millet vicdanı ile buluşturma günüdür. Bu vesile ile derdi millet ve ülkenin geleceği olan partimizin 1. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri