Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün: Hak bildiğimiz değerleri savunmak için...

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün: Hak bildiğimiz değerleri savunmak için yollara düştük!

Feramuz Üstün, Gelecek Partisi'nin 1. yıl dönümüne ilişkin açıklamalarda bulundu

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, partisinin kuruluşunun 1. yıl dönümüne ilişkin Medya Notu’na değerlendirmelerde bulundu.

Feramuz Üstün’ün açıklamaları şöyle:

Şimdi yeni şeyler söyleme zamanı diye çıktık yolumuza. Ülkemiz siyasetini ve milletimizin geleceği yeniden inşaa ve ihya edeceğiz. Nitekim yeni kazanımları korkulardan ve tabulardan kurtulanlar söyleyebilir.

Bizler geçmişten, tarihimizden ilham alarak geleceğimize yarınlarımıza güçlü ve müreffeh bir Türkiye bırakmak, yaşanabilir bir Türkiye bırakmak için var gücümüzle çalışacağız.

Partimizi kurarken de bugünde ülkemizin girmiş olduğu sıkıntılı sürecin tamamen yanlış yönetimden kaynaklandığını biliyorduk. Ve biliyorduk ki Türkiye’nin çözülemeyecek hiç bir sorunu yoktur.

Demokratik zihniyet, ortak akıl, ötekileştirmeden uzak, liyakatli ve rasyonel bir kadro ile bir yıl içerisinde ülkemizin tüm sorunlarına çözüm önerileri getirdik.

Bir yıl gibi kısa bir sürede neredeyse bütün illerimizde teşkilatlanarak büyük kongremizi yaptık ve seçime girebilme hakkı kazandık. Bu başarılar ancak liyakatli ve inanmış insanlarla gerçekleştirebilir. Şimdi ise gün geçmişte takılıp kalma günü değil geleceğe ve ufka yürüme günüdür. Çok çalışıp, milletimizin sorunlarına kulak verip, toplumun her kesimini kucaklayarak partimize gönül ve destek verenlerle iktidara yürüyeceğiz.

Çocukluğumuzdan beri mücadelesini verdiğimiz ve dava dediğimiz değerlerimizin gözümüz önünde aşındırılması ve itibarsızlaştırılmasına göz yumup sessiz kalmayı çocuklarımıza, torunlarımıza ve gelecek nesillere anlatamayacağımız için ve onlara mahcup olan bir ecdat olarak anılmamak için hak bildiğimizi savunmaya ve onlara kardeşçe yaşayacakları bir ülke bırakmak için düştük yollara.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,693TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri