Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı: Milletin en güçlü umudu olarak...

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı: Milletin en güçlü umudu olarak siyasi hayatımızda büyük hizmetler yapacağız

Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Nedim Yamalı, Gelecek Partisi'nin 1. kuruluş yıl dönümüne ilişkin Medya Notu'na değerlendirmelerde bulundu

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Siyasi İşler Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, partisinin 1. kuruluş yıl dönümünde Medya Notu’na açıklamalarda bulundu.

Yamalı, şunları söyledi:

Milletin en güçlü umudu olarak siyasi hayatımızda büyük hizmetler yapacağız

Gelecek Partisi Ülkemizde gitgide artan adaletsizlikler, özgürlüklerin kısıtlanması, medya üzerindeki baskılar ve millet siyasetinin tıkanmasını kendine dert eden ve buna çare arayan kişilerle 1 sene önce kuruldu. Ve çok kısa sürede insanlarımızın dertlerine ve ülkenin problemlerine en doğru çözümleri öneren parti oldu.

Her türlü engellemeye rağmen milletimiz bizi hiç yalnız bırakmadı ve çok kısa sürede önemli ölçüde teşkilatlanmamızı tamamladık. Şimdi de kadrolarımızla düşüncelerimizin, bakış tarzımızın iktidar olması için elimizden geleni yapacağız. Bundan sonra Gelecek Partisi’nin olarak milletin en güçlü umudu olarak siyasi hayatımızda büyük hizmetler yapacağımıza inanıyorum.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri