Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Genel Sekreteri Kani Torun: Reform dedikleri şey herhalde bu yeni...

Gelecek Partisi Genel Sekreteri Kani Torun: Reform dedikleri şey herhalde bu yeni eşkıya düzeni olsa gerek

Selçuk Özdağ'a yapılan saldırının zanlılarının serbest kalmasına Gelecek Partisi'nden ardı ardına tepkiler gelmeye devam ediyor

15 Ocak günü evinden çıkarken beş kişilik bir grubun silahlı ve sopalı saldırısına uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, olaydan yaralı kurtulmuş, daha sonra ise tedavi altına alınmıştı.

Özdağ’a saldıran zanlılar bugün tahliye edildi. Tahliyenin ardından Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, kişisel sosyal medya hesabından çok sert bir açıklama yaparak “Tuz koktu” ifadesini kullanmıştı.

Gelecek Partisi Genel Sekreteri Kani Torun da kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yaşanan gelişmeyi sert sözlerle eleştirdi.

Torun, “Sokak eşkıyalarının serbest bırakılması siyasetçileri eşkıyaların karşısında hukuken savunmasız bırakmakta ve saldırganlara cesaret vermektedir. Bu karar hukuk devleti nosyonundan gitgide uzaklaştığımızın belgesidir. Reform dedikleri şey herhalde bu yeni eşkıya düzeni olsa gerek” ifadeleriyle karara tepki gösterdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri