Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi il başkanlarını açıklamaya devam ediyor! Bugün 9 isim daha belli...

Gelecek Partisi il başkanlarını açıklamaya devam ediyor! Bugün 9 isim daha belli oldu

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, bugünkü basın toplantıısında Bursa, Mardin, Çorum, Adıyaman, Muş, Bayburt, Amasya, Çanakkale ve Van kurucu il başkanlarının isimlerini açıkladı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selim Temurci, Parti Başkanlık Kurulu toplantısı ardından basın toplantısı gerçekleştirdi. 9 ilin kurucu il başkanlarını da açıklayan Temurci, “İnşallah kısa bir sürede yılın ilk çeyreğinde Genel Merkezimize taşınacağız. Gelecek Partisi sayfasından “bize katıl” butonu ile veya buraya, İstanbul’daki henüz açılışı yapılmayan merkezimize gelen, yüzlerce, binlerce mesajla ‘Ben de Gelecek Partiliyim’ diyen, bize katılan tüm kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum şükranlarımı sunuyorum” dedi. 

Gelecek Parti oluşturulurken bizim en fazla önem verdiğimiz konulardan bir tanesi etik ve disiplin kurulumuz. Geçtiğimiz hafta kurulumuz ilk toplantısını yaptı. Bunun sonucu Parti Disiplin Kurulu Başkanlığımıza Mehmet Atilla Maraş, Etik Kuruluna ise Ahmet Oğuz Karaoğlu seçildi. 

Gelecek Partisi’nin 9 ilde kurucu başkanları 

Bursa: Alparslan Yıldız

Mardin: Emin İlhan

Çorum: Gökhan Külcü

Adıyaman: Hacı Abdullah Dimez

Muş: Muhammet Gürkan Şermi

Bayburt: Nazir Güler

Amasya: Ali Kurt

Çanakkale: Hüseyin Yıldırım

Van:  Abdulhakim Karabıyık

Temurci, her hafta yaptıkları basın açıklamasıyla Türkiye’nin dört bir yanından parti kurucularını tanıtacaklarının altını çizerek, “Her basın toplantısında 81 il tamamlananana kadar kurucularımızı bu şekilde açıklayacağız.” dedi. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz