Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi İletişim Başkanı Mustafa Mente: Yaşamım boyunca onur duyacağım bir tecrübe

Gelecek Partisi İletişim Başkanı Mustafa Mente: Yaşamım boyunca onur duyacağım bir tecrübe

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İletişim Başkanı Mustafa Mente, partisinin 1. kuruluş yıl dönümüne ilişkin Medya Notu'na bir açıklama yaptı

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İletişim Başkanı Mustafa Mente, partisinin 1. kuruluş yıl dönümüne ilişkin Medya Notu’na bir açıklama yaptı.

Yaşamım boyunca onur duyacağım bir tecrübe oldu

2019 yılının en önemli siyasi gelişmelerinden birisi Gelecek Partisi’nin 12 Aralık’ta kurulması ve Türkiye siyasal yaşamına katılması oldu.

Türkiye’nin yakın tarihinin en yakıcı iktisadi ve siyasi krizini yaşadığı, hayati sorunların biriktiği ve her kesimden insanın çare aradığı bir dönede kurulan partimiz Türkiye’nin ufkunu aydınlattı.

Programın yazım aşamasından başlayarak kurucu olarak kuruluşunda yer almak ve sonrasında yönetim organlarına seçilmek tüm yaşamım boyunca onur duyacağım bir tecrübe oldu.

Bir yıl içinde yurt sathında teşkilatlanmasını tamamlayıp seçime girecek şekilde hazır olan partimizin iktidarına da gayretli çalışmalarla ulaşmayı hedefliyoruz. Tüm faaliyetlerimizde ve gayretli çalışmalarımızda Allah yar ve yardımcımız olsun.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri