Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Isparta’da kaderine terk edilen köye ulaştı

Gelecek Partisi Isparta’da kaderine terk edilen köye ulaştı

Isparta’daki elektrik krizi sürerken, kar yağışının etkisini artırmasıyla yolları kapanan köylerin durumu insani kriz haline geldi. Kaderine terk edilen Geyran köyüne, Gelecek Partisi ulaştı. 

Gelecek Partisi Genel Başkanı Abdullah Başçı ile beraberindeki heyet Isparta’nın Geyran (Direkli) köyüne giderken, kendi kaderine terk edilen 1500 nüfuslu köyün halini gözler önüne serdi. 

Yetkililere çağrıda bulunan Abdullah Başçı, şu ifadeleri kullandı: 

Burada elektrikler yok. Sıkıntılı bir ortam. Hava çok soğuk, yerler çok kaygan. Gördüğünüz gibi hiçbir yerde elektrik yok. 1500 nüfuslu bu köyün maalesef tamamen şehirle ilişkisi kesilmiş, insanlar kaderine terk edilmiş Yetkililere sesleniyoruz, lütfen buralara bir bakın, buralara elinizi uzatın ki bu insanlar mağdur edilmesin, kendi kaderine terk edilmesin. 

DAVUTOĞLU: ISPARTA’YI KADERİNE TERK ETTİLER

Abdullah Başçı’nın videosundan hareketle bir açıklama yapan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ise, iktidarı hedef aldı:

Isparta’yı adeta kaderine terk ettiler. Bu karakışta iktidarın beceriksizliği yüzünden binlerce insan mağdur oldu. Genel Başkan Yardımcım Sn. Abdullah Başçı beraberinde bölge koordinatörümüz, Isparta ve Antalya il ve ilçe başkanlarımızla hala ulaşılamayan yerlere gitti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri