Ana Sayfa Türkiye Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin: Bir sene önce “umutları...

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin: Bir sene önce “umutları tüketmiyoruz” diyerek yola çıktık

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, partisinin kuruluşunun birinci yıl dönümüne ilişkin Medya Notu'na konuştu

Partisinin birinci kuruluş yıl dönümüne ilişkin Medya Notu’na açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, zor süreçlerden geçtiklerini belirterek Gelecek Partisi‘nin artık bir iktidar alternatifi olduğunu söyledi.

Şahin’in açıklamaları şöyle:

Gelecek Partisi, insan kaynağı ve fikirsel alt yapısıyla Türkiye’nin yarınlarında aktif rol alacağını ispatlamıştır

“Bir sene önce “umutları tüketmiyoruz” diyerek yola çıktık. Zor zamanlardan geçtik, hiçbir engele aldırmadan gelecek umudunu büyüttük. Bir sene gibi kısa bir zamanda çok büyük yol aldık. Şimdi daha güçlüyüz ve daha da güçleneceğiz. Artık Gelecek Partisi, insan kaynağı ve fikirsel alt yapısıyla Türkiye’nin yarınlarında aktif rol alacağını ispatlamıştır. Artık siyasi arenada güçlü bir şekilde biz de varız diyoruz. Türkiye’nin önemli sorunlarının farkındayız. Biz sadece bu sorunları konuşan değil, çözüm üreten bir siyaset tarzı ortaya koyuyoruz. Bu siyaset anlayışımızla iktidar alternatifi olduğumuzun mesajını da veriyoruz. Bu düşüncelerle bu anlamlı gelecek koşusuna emin adımlarla devam edeceğiz.”

Takip Et

20,217BeğenenlerBeğen
18,089TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri