Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi, İstanbul'da 4 ilçede daha kadın kolları başkanını belirledi

Gelecek Partisi, İstanbul’da 4 ilçede daha kadın kolları başkanını belirledi

Teşkilatlanma çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Gelecek Partisi, kadın kolları başkanlarını da belirlemeye devam ediyor

Saha çalışmalarının yanı sıra teşkilatlanma çalışmalarına da devam eden Gelecek Partisi, İstanbul’da 4 ilçede daha kadın kolları başkanlarını belirledi.

Ataşehir, Kadıköy, Sultangazi ve Başakşehir ilçe kadın kolları başkanlarının atamasını gerçekleştiren Gelecek Partisi, İstanbul’da ana kademe bazında teşkilatlandığı 36 ilçenin 22’sinde de kadın kolları başkanlarının atamasını tamamladı.

Gelecek Partisi Ataşehir Kadın Kolları Başkanlığına Dürdane Turan getirilirken Kadıköy’de Nilhan Bayram, Sultangazi’de Yıldız Karabulut, Başakşehir’de ise Ayşe Aydın görevlendirildi.

Yeni atanan başkanlar, yetki belgelerini Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nda İsa Mesih Şahin ve İl Kadın Kolları Başkanı Perihan Toğay’ın elinden aldı.

Atamaları, Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin sosyal medya hesaplarından duyurarak ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

Gelecek Partisi İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Perihan Toğay da kişisel sosyal medya hesabı üzerinden atamaları açıklayarak yeni atanan başkanlara başarı dileklerini iletti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri