Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi İstanbul'dan 'Avcılar' açıklaması

Gelecek Partisi İstanbul’dan ‘Avcılar’ açıklaması

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı, Avcılar ilçe teşkilatının istifa ederek Mustafa Sarıgül'ün partisine geçtiği haberlerini yaptığı yazılı bir açıklamayla yalanladı

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı, İl Başkanı İsa Mesih Şahin imzasıyla yayınladığı açıklamada Avcılar ilçe teşkilatının topluca istifa ettiği haberlerini yayınlayarak, Avcılar ilçe teşkilatının görevinin başında olduğunu, Mustafa Sarıgül’ün kurduğu Türkiye Değişim Partisi’ne sadece kurucu ilçe başkanı Hüseyin Ağaoğlu’nun geçtiğini ve Ağaoğlu’nun istifasının da İstanbul İl Başkanlığı tarafından istendiğini açıkladı.

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklama şöyle:

KAMUOYU DUYURUSU

Gelecek Partisi Avcılar İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu’muzun toplu şekilde TDP’ye katıldığına dair iktidar medyası tarafından yapılan yayınların tamamı baştan sona asılsız ve çarpıtmadan ibarettir. Avcılar Yönetim Kurulumuz görevinin başındadır.

Avcılar Eski İlçe Başkanı Hüseyin Ağaoğlu’nun performansının beklentimizin altında kalması nedeni ile kendisi ile daha önceden yollarımız ayrılmıştır. Avcılar İlçe Başkanlığı’mıza 7 Ocak 2021 tarihinde Ahmet Şahin’in ataması yapılmış olup, bu atama İl Teşkilat Başkanımızın Twitter hesabından aynı gün duyurulmuştur.

Eski İlçe Başkanı Hüseyin Ağaoğlu’nun bugün TDP’ye katılmış olmasını; sanki mevcut ilçe başkanı ve Avcılar İlçe Yönetim Kurulumuzun toplu katılımı gibi göstermek basın ahlakıyla bağdaşmamaktadır.

Çarpıtma habercilik anlayışıyla Gelecek Partisi’ne zarar vermeye çalışan iktidar medyası “gerçek haber arıyorsa” ; Gelecek Partisi’nin Toplu Üye Katılım Programları’nı takip etmelerini onlara tavsiye ediyoruz.

Bütün engellemelere ve çarpıtmalara rağmen Gelecek Partisi emin adımlarla heyecanla büyümeye ve güçlenmeye devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Av. İsa Mesih Şahin
Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı

İsa Mesih Şahin: İktidar medyası gerçek haber arıyorsa; Gelecek Partisi üye katılım programlarını takip edebilir

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin de konuya ilişkin kişisel Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı.

Şahin, paylaşımında “İktidar medyası yine çarpıtmış. İktidar medyası gerçek haber arıyorsa; Gelecek Partisi üye katılım programlarını takip edebilir. Avcılar Teşkilatımıza dair çarpıtma haberle ilgili kamuoyu açıklamamız aşağıdadır” ifadelerine yer verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri