Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi İzmir İl Başkanlığına Serhat Mustafa Şener atandı

Gelecek Partisi İzmir İl Başkanlığına Serhat Mustafa Şener atandı

Gelecek Partisi İzmir Kurucu İl Başkanı Cem Kavur'un istifasının ardından boşalan koltuğa Serhat Mustafa Şener getirildi

Cem Kavur’un geçtiğimiz haftalarda istifasını genel merkeze sunmasının ardından İzmir İl Başkanlığı için boşalan koltuğa Serhat Mustafa Şener atandı.

Atamayı Gelecek Partisi Genel Başkan Danışmanı Ömer Ünal, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı. Ünal, “Gelecek partisi İzmir İl başkanlığına Serhat Mustafa Şener bey görevlendirilmiştir hayırlı uğurlu olsun inşaAllah” ifadeleriyle Şener’in Gelecek Partisi İzmir İl Başkanlığına getirildiğini duyurdu.

Öte yandan Kurucu İl Başkanı Cem Kavur da bir açıklama yaparak yeni başkan Şener’e başarılar dilerken partinin diğer kademelerinde görev almayı sürdüreceğini belirtti.

Serhat Mustafa Şener kimdir?

1981 İzmir doğumluyum.

Anadolu Teklik Lisesi Otomatik Kumanda (Almanca) bölümünden mezun olduktan sonra Kamu Yönetiminde lisans, Uluslararası Politik Ekonomi alanında yüksek lisansımı tamamladım.

2003 yılından günümüze, kendi firmalarım ile IT (Information Technologies) sektöründe hizmet verdiğim gibi birçok kurum ve kuruluşa dışarıdan bilişim danışmanlığı yaptım. IT sektörünün çok hızlı gelişmesine ve genişlemesine cevap vermek adına; MCSE (Microsoft Certified System Engineer) ve CCNA (Cisco Certificated Network Associate) sertifika programlarına dâhil oldum.

Lise yıllarımdan itibaren siyasi ve sosyal hayatla etkileşimde ve iletişimde oldum, birçok vakıf, dernek ve platformda üyelik ve yöneticilik yaptım.

Evli ve iki çocuk babasıyım.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri