Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi, İzmir'de geri sayıma başladı

Gelecek Partisi, İzmir'de geri sayıma başladı

Teşkilatlanma çalışmalarını son sürat sürdüren Gelecek Partisi, yarın İstanbul’da açılışını yapacağı il başkanlık binasının ardından 22 Şubat Cumartesi günü de Ankara’daki il başkanlığı binasını Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı bir programla hizmete sokacak.

İstanbul ve Ankara’nın ardından İzmir’de de hareketlilik sürüyor. Tadilatlarda son aşamayı gelindiğini söyleyen Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı Cem Kavur, binanın önümüzdeki çarşamba günü hizmete gireceğini resmi açılışın ise Şubat ayı içerisinde gerçekleşeceğini söyledi.

Açılışa Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu da teşrif edecek

İzmir’in Konak İlçesi, Çankaya semtinde son derece işlek bir noktada İzmirlilere hizmet vereceklerini aktaran Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı Cem Kavur, İl Başkanlığının Hürriyet Bulvarı, No:5 Kat:7 Çankaya Konak adresinde olduğunu söyledi. Çarşamba gününden itibaren vatandaşlarımızı il binamızda ağırlamaktan onur duyacağız diyen Başkan Kavur, “Bu ay içerisinde resmi açılışımızı da gerçekleştireceğiz. Sayın Genel Başkanımızın da katılacağı programa tüm İzmirliler davetlidir.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri