Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi İzmir'de tam gaz! Başkan Kavur, Erzincanlılar ile bir araya geldi

Gelecek Partisi İzmir’de tam gaz! Başkan Kavur, Erzincanlılar ile bir araya geldi

Gelecek Partisi Sivil toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Selçuk Özdağ, yardımcıları Oğuz Şalvız ve Hakverdi Altuğ, İzmir İl Başkanı Cem Kavur ve çok sayda partili Ege Erzincan Dernekleri Federasyonun (EGE ERDEF) Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 102. Yılı münasebetiyle düzenlediği “Birlik, Beraberlik, Dayanışma Ve Kurtuluş Gecesi”ne katılım gösterdi.

Ege Bölgesinde faaliyet gösteren Erzincan Derneklerini bir araya toplayıp Erzincan’a ve Erzincanlıya hizmet etmek gayesi ile yola çıkan EGE ERDEF ilk büyük organizasyonundan tam not almayı başardı. Geceye Manisa, Muğla, Denizli, Aydın ve Kuşadası’ndan gelen Erzincanlıların yanı sıra Ege bölgesi siyaseti ve protokolü de yoğun ilgi gösterdi.

Gecede konuşma yapan EGE ERDEF Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Yavuz konuşmasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Pir Sultan Abdal’ın sözlerinden örnekler vererek “Erzincan’ımızı bütünleştirmek Erzincan ve Erzincan’ lı hemşerilerimize değer katmak gayemiz doğrultusunda şahsım ve temsil ettiğim EGE ERDEF Yönetimi adına hiçbir ayrım gözetmeden bütün Erzincan’ lıların hizmetkarı olmak adına yola koyulduğumuzu bir kez daha burada kurtuluş gecemizde sizlerin huzurunda ifade etmeninin mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum.Birlik beraberlik için çıktığımız bu kutlu yolda bizlere yarenlik edin, bizleri tamam eyleyin” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Selçuk Özdağ ve İzmir Vali Yardımcısı Sayın Osman Nuri Canatan da birer selamlama konuşması yaparak Erzincanlılara hitap ettiler.

Gece boyunca slaytlarda Erzincan Valiliğinin Erzincan’ ın eşsiz güzelliklerini gösteren tanıtım filmi misafirlere gösterilirken EGE ERDEF logosu içinde de kullanılan Erzincan Belediyesinin Çift Başlı Kartal logosu Aydın Erzincanlılar Dernek Başkanı Aydın Yüksel tarafından misafirlere detaylıca anlatıldı.

Program sonunda Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve partililer geceye katılan Erzincanlılarla birlikte halaya katıldılar. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Selçuk Özdağ, talepleri kırmayıp herkesle tek tek ilgilenip bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri