Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Kars İl Başkanlığı, Davutoğlu'nun katıldığı bir törenle hizmete girdi

Gelecek Partisi Kars İl Başkanlığı, Davutoğlu’nun katıldığı bir törenle hizmete girdi

Koronavirüs tedbirlerinin kısmen kaldırılmasıyla teşkilatlanma, saha ve kongre çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi, kurucu il ve ilçe başkanlarını birer birer atamaya devam ederken bir yandan da teşkilatlandığı il ve ilçe binalarını hizmete sokmaya devam ediyor.

Bugün Kars İl Başkanlığının hizmete girmesiyle, şu ana dek 67 kurucu il başkanının atandığı 55 ilde il başkanlık binaları da açılmış oldu.

Davutoğlu sürprizi!

Bugün, eşi Sare Davutoğlu ile beraber partisinin Kars İl Başkanlığı’nın açılışına katılan Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’na, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı da eşlik etti.

Gelecek Partisi Kars İl Başkanı Yavuz Yazar tarafından karşılanan Davutoğlu ve Yamalı, önce Ebul Hasan Harakani türbesini ziyaret ederek dua etti.

İl başkanlığı açılışı

Davutoğlu ve partililer daha sonra Gelecek Partisi Kars İl Başkanlığı binasına geçerek açılışı yaptı. Açılışın ardından açıklamalarda bulunan Ahmet Davutoğlu, Kars’ın kendilerinde özel bir yeri olduğunu söyledi.

Gelecek Partisi lideri, eşinin 1987 yılında Kars’ta görev yaptığını belirterek “O zaman Kars bölgesini gezdik, hayran kalmıştık. Kars’a gelince kendi evimize gelmiş gibi hissederiz, her geldiğimizde güzel günleri yad ederiz. Kars bizim aile için Konya kadar sevip hissettiğimiz ata yurdudur, ana toprağıdır. Kars’a bağlılığımız, irtibatımız apayrıdır.” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri