Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi, Kaynarca'da Naim Gülsever'e emanet

Gelecek Partisi, Kaynarca’da Naim Gülsever’e emanet

Gelecek Partisinde şimdi de Kaynarca ilçe başkanı belli oldu. Yapılan titiz çalışmaların ardından göreve Naim Gülseverin atandığını belirten İl Başkanı Ender Serbes Gülsevere başarılar diledi.

Atama konusunda bilgiler veren İl Başkanı Ender Serbes, “Diğer ilçelerimizde olduğu gibi Kaynarca ilçemizde de titiz bir çalışma yaptık. Genç, dinamik ve çok sevilen değerli bir kardeşimiz olan Nail Gülsever’in Kaynarca ilçemize büyük katkıları olacaktır. İlçenin birikmiş birçok sorunu bulunuyor. Yapıcı muhalefet bilinciyle, sorunların karşısında çözümleri de sunacak olan Başkan Gülsever’e çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Halkın değişim beklentisini görüyoruz

Bu atama ile birlikte Gelecek Partisi Sakarya’da altı ilçede ilçe başkanınbelirlemiş oldu. Gelecek Partisi’nin kamuoyu yoklamalarında çok düşük gösterilmesinin gerçeği yansıtmadığını belirten Serbes, “Vatan Partisi, MHP ve Ak Parti’nin şu anda birlikte yönettiği mevcut koalisyon hükümeti, elindeki medya gücü ile, Gelecek Partisi’ni önce görmezden gelerek, sonrasında da mümkün olduğunca güçsüz göstererek kamuoyunda bir algı oluşturulmaya çalışılmaktadır. Son dönemlerde TÜİK’in enflasyon ve benzeri açıklamalarına halkımız ne kadar itibar ediyor ise bu anketlere de o ölçüde itibar etmelidir. Meydanlarda her gün ve gün boyu halkımız ile iç içeyiz. Partimize olan teveccüh çok yüksek. Öyle bir süreçten geçiyoruz ki insanlar partimize olan gönül bağını, hiç ummadığı bir yerden bir zulme uğrama korkusu ile gizli tutuyor. Bu ayrıştırıcı, korku yayan iklimi ivedilikle sona erdirmeliyiz. Dip dalgayı ve halkın değişim beklentisini görüyoruz. Naim Gülsever Başkanımızın Kaynarca’da kuracağı ekip ile çok kısa zamanda gönülleri fethedeceğinden şüphemiz yok. Bu atamanın hem kendisine hemde tüm Kaynarca’ya hayırlar getirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Gülsever, yetki belgesini Sakarya İl Binasında, Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ve İl Başkanı Ender Serbes’ten teslim aldı.

Naim Gülsever kimdir?

1987 Kaynarca doğumlu. Kaynarca’nın sevilen esnaflarından olan Gülsever berberlik mesleği ile uğraşmaktadır. Başkan Gülsever evli ve 3 çocuk babası.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri