Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Keçiören İlçe Başkanı Emin Demirbaş: Partimizin, ilkelerimizin ve Genel Başkanımızın...

Gelecek Partisi Keçiören İlçe Başkanı Emin Demirbaş: Partimizin, ilkelerimizin ve Genel Başkanımızın tarafındayız

Gelecek Partisi Ankara Kurucu İl Başkanı Osman Hakan Kılıç’ın istifasını duyurduğu basın toplantısında bütün il teşkilatının istifa ettiğini öne sürmesinin ardından partinin Ankara’daki ilçe başkanlarından ardı ardına açıklamalar gelmeye devam ediyor

Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Elmadağ ve Çamlıdere ilçe başkanlarının yanı sıra Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Hakim Türkoğlu ile Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk’un ardından bir açıklama da partinin Keçiören İlçe Başkanı Emin Demirbaş’tan geldi. Medya Notu’na konuya değerlendiren Emin Demirbaş, şunları söyledi:

Partimizin, ilkelerimizin ve Genel Başkanımızın tarafındayız

Bizler Gelecek Partisi mensupları olarak partimizi, ülkemizin gelecek teminatı gördüğümüz için parti saflarına katıldık. Bizler hiçbir kişinin yada kurumun değil sadece partimizin ve genel başkanımızın tarafında olmayı tercih ettik. Partimizin şahsı maneviyatını kişisel çıkar ya da ikbalimizin önüne koyduk. Bu yüzden en başından beri partimizi ve partimizin ilkelerinin tarafı olduk. Hiçbir zaman kişisel ilişkilerimizi yada muhabbetimizi partimizin önüne koymadık. Son ana kadar partimizden tarafa olduk, hiçbir ayrıştırıcı söylemde bulunmadık.

Bizden taraf olmamızı isteyenlere partimizden taraf olduğumuzu onların da parti tarafında olmalarını telkin ettik. Bizler ilçe başkanları değil bu partinin gönüllü hizmetkarlarıyız.ilk günden bugüne kadar ve bundan sonra partimiz ve genel başkanımız bizden ne isterse kimle isterse o şekilde çalışmaya değer üretmeye katkı sağlamaya ülkenin huzur dolu geleceği için devam edeceğiz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri