Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Kemal Kılıçdaroğlu'na da ilham veriyor! İşte Abdullah Güzeldülger ile Kılıçdaroğlu'nun...

Gelecek Partisi Kemal Kılıçdaroğlu’na da ilham veriyor! İşte Abdullah Güzeldülger ile Kılıçdaroğlu’nun sözlerindeki o benzerlik

Abdullah Güzeldülger, Berat Albayrak’ın hazinenin başında olduğu dönemde piyasaya arka kapıdan satılan 128 milyar doların bir servet transferi olduğunu dile getirmişti. Yaşananların örtülü transferi olduğunu kaydeden Güzeldülger’den sonra bugün de Kılıçdaroğlu aynı tabiri kullandı.

Gelecek Partisi Yolsuzlukla Mücadele Komisyon Başkan Yardımcısı Abdullah Güzeldülger, neredeyse katıldığı her yayında 128 milyar dolar meselesini irdeleyerek, örtülü şekilde ve büyük oranda bir sermaye transferi gerçekleştiğini dile getirdi.

Güzeldülger’in ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da meseleyi ‘örtülü servet transferi’ tabiriyle değerlendirmesi dikkat çekti.

Yolsuzlukla ilgili açıklamaları kamuoyunda büyük ilgi uyandıran Abdullah Güzeldülger’in sözleri hatırlanacağı gibi kısa süre önce Ali Babacan’a ilham olmuştu.

Bugün görülüyor ki Güzeldülger’in sözleri ve Gelecek Partisi’nin yolsuzlukla mücadele kararlılığı CHP’ye ve genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da ilham veriyor.

Kılıçdaroğlu’ndan flaş Merkez Bankası iddiası: 70 milyar dolar kimin cebinden çıkacak?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri