Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Kocaeli'de doludizgin! Körfez ve Başiskele kurucu ilçe başkanları atandı

Gelecek Partisi Kocaeli’de doludizgin! Körfez ve Başiskele kurucu ilçe başkanları atandı

Teşkilatlanma çalışmalarına ara vermeden devam eden Gelecek Partisi, şu ana kadar atamasını gerçekleştirdiği 50 ilde, ilçe örgütlenmelerine de hız kesmeden devam ediyor.

Kocaeli’de iki kurucu ilçe başkanını daha atayan Gelecek Partisi’nde Körfez ve Başiskele ilçelerinin kurucu başkanları yetki belgelerini alarak göreve başladı.

Teşkilat Başkanı Süleyman Aydınlık’ın elinden yetki belgesini aldıktan sonra bir açıklama yapan Enis Temel ile Fırat Türker, “Gelecek Partisi ilçe başkanlığı görevine şahsımız layık görülmüştür. Sayın genel başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na, yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcımız Doğan Demir’e, il başkanımız Ömer Faruk Başaran’a arkadaşlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Onların güvenlerini boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışacağız. İlçe yönetim kurullarımızı en kısa sürede oluşturup, onaya sunacağız” dediler.

Gelecek Partisi Körfez İlçe Başkanı Fırat Türker kimdir?

Gümüşhaneli Kelkit’li olan Fırat Türker, 1984 İstanbul doğumlu. 19 yıl futbol oynayan Türker, Kocaeli Üniversitesi spor akademisinde öğrenci. Devlet madalyalı milli sporcu olan Türker, KOTSİAD bünyesinde huzurevi ve yetiştirme yurtlarına yönelik sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak görev yaptı. Tüpraş’ta çalışmakta olan Türker, evli ve bir çocuk babası.

Gelecek Partisi Başiskele İlçe Başkanı Enis Temel kimdir?

1990 Van Çaldıran doğumlu olan Enis Temel inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin yönetim kurulu başkanı. Birçok sivil toplum örgütünde aktif olarak görev alan Temel, evli ve iki çocuk babası.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri