Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Konya İl Kongresi, yarın Davutoğlu'nun katılımıyla yapılıyor

Gelecek Partisi Konya İl Kongresi, yarın Davutoğlu’nun katılımıyla yapılıyor

Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesinin ardından teşkilatlanma ve saha çalışmalarının yanı sıra kongre sürecini de başlatan Gelecek Partisi, yarın yedinci il kongresini Konya'da, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu'nun da katılımıyla yapacak

Şu ana dek 145 ilçe kongresinin yanı sıra 6 ilde kongrelerini tamamlayan Gelecek Partisi, yedinci il kongresini yarın Konya’da gerçekleştirecek. Kongreye, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun yanı sıra çok sayıda Genel Başkan Yardımcısı, ülkenin çeşitli taraflarından gelecek olan il başkanları ile çok sayıda partilinin de katılımı bekleniyor.

15 Ağustos Cumartesi (yarın) saat 14:15’te gerçekleştirilecek olan Gelecek Partisi Konya İl Kongresi, Dedeman Otel’de yapılacak.

Resim

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici de kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, tüm Konyalıları kongreye davet etti. Ekici, paylaşımında “1. Olağan Konya İl Kongremiz 15 Ağustos Cumartesi günü Saat: 14:15’te Genel Başkanımız Sn.Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile Dedeman Konya Otel’de gerçekleşecektir.” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri