Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Körfez Gençlik Kolları, SMA'lı Hamza bebeği tedavisi için yurtdışına uğurladı

Gelecek Partisi Körfez Gençlik Kolları, SMA’lı Hamza bebeği tedavisi için yurtdışına uğurladı

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde SMA hastası olan Raif ve Şeyma Abuljoid çiftinin bebekleri Hamza, tedavisi için Almanya'ya giderken Gelecek Partisi Körfez İlçe Gençlik Kolları tarafından uğurlandı

Umut Elçileri adlı sivil toplum kuruluşunun öncülük etmesiyle Kocaeli’nin Körfez ilçesinde yaşayan SMA’lı Hamza Abuljoid, tedavisi için Almanya’ya uğurlandı. Gelecek Partisi Körfez İlçe Gençlik Kolları da bebeğin ailesine moral vermek için uğurlamaya gelenler arasındaydı.

Umut Elçileri adlı grubun Almanya’daki temsilciliği ile Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’un yanı sıra Kartepe, Darıca ve İzmit Belediyelerinin de katkılarıyla tedavi için gereken 2 milyon 400 bin dolar tutarındaki meblağın toplanarak Hamza bebeğin tedavisi için ilk adım atılmış oldu.

Gelecek Partisi, Hamza’yı balonlarla uğurladı

Gelecek Partisi Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serkan Meydan ile beraberindeki gençlik kolları üyeleri de Almanya’ya hareket etmek üzere Körfez’den yola çıkan Hamza bebeği uğurlamaya gelenler arasındaydı.

Burada kısa bir açıklama yapan Başkan Meydan, “İnanıyorum Hamza tedaviye olumlu yanıt verecek ve Körfez’e sağlıklı bir şekilde dönecek. Elimizden gelen katkıyı yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Dualarımız Hamza bebekle. Biz burada abileri ve ablaları olarak sağlıkla Körfez’e dönmesini bekliyoruz” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri