Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi kurulalı daha bir gün oldu! Pelikan’da büyük panik başladı bile

Gelecek Partisi kurulalı daha bir gün oldu! Pelikan’da büyük panik başladı bile

AK Parti’nin seçilmiş belediye başkanları çeşitli gerekçelerle görevden alınırken ses etmeyen Pelikancı troliçe Hilal Kaplan, Meral Akşener’in ‘vekil’ çıkışıyla paniğe kapıldı.

Meral Akşener’in yaptığı “Yeni partiler benden milletvekili isterlerse veririm” açıklaması gündeme bomba gibi düşmüştü.

AK Parti’de Mahir Ünal, Pelikancılarda ise ünlü troliçe Hilal Kaplan büyük bir panikle ilginç açıklamalar yapmaya başladı.

AK Parti geçen yıl seçilmiş belediye başkanlarını halkın iradesini hiçe sayarak görevden alırken tek kelime etmeyen Mahir Ünal, Meral Akşener’in açıklaması hakkında “Milletin iradesi ile seçilmiş milletvekilleri bir genel başkanın iradesiyle bir yerlere kiralık olarak gönderilemez. İşin siyasal ahlakı, siyasi etiği budur. Milletin sandıkta tecelli etmiş iradesi kutsaldır.” dedi.

Benzer bir tepkiyi halkın iradesini yok sayan, yerel seçimlerin iptal edildiği yalanını daha seçim gecesi yaymaya çalışan Hilal Kaplan da gösterdi.

Gelecek Partisi’nin varlığından büyük tedirginlik duydukları iyice belli olan Pelikancılar, Meral Akşener’e saldırıya geçti.

Pelikancı troliçe Hilal Kaplan twitter’dan şunları yazdı:

Vekillerine takas edilecek mal muamelesi yapıp sonra da “yeni sistemde meclisin itibarı azaldı” diyorlar. Vekiller için bundan daha aşağılayıcı ne olabilir?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,705TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz