Ana Sayfa Türkiye Gelecek Partisi kurulalı daha bir gün oldu! Pelikan’da büyük panik başladı bile

Gelecek Partisi kurulalı daha bir gün oldu! Pelikan’da büyük panik başladı bile

AK Parti’nin seçilmiş belediye başkanları çeşitli gerekçelerle görevden alınırken ses etmeyen Pelikancı troliçe Hilal Kaplan, Meral Akşener’in ‘vekil’ çıkışıyla paniğe kapıldı.

Meral Akşener’in yaptığı “Yeni partiler benden milletvekili isterlerse veririm” açıklaması gündeme bomba gibi düşmüştü.

AK Parti’de Mahir Ünal, Pelikancılarda ise ünlü troliçe Hilal Kaplan büyük bir panikle ilginç açıklamalar yapmaya başladı.

AK Parti geçen yıl seçilmiş belediye başkanlarını halkın iradesini hiçe sayarak görevden alırken tek kelime etmeyen Mahir Ünal, Meral Akşener’in açıklaması hakkında “Milletin iradesi ile seçilmiş milletvekilleri bir genel başkanın iradesiyle bir yerlere kiralık olarak gönderilemez. İşin siyasal ahlakı, siyasi etiği budur. Milletin sandıkta tecelli etmiş iradesi kutsaldır.” dedi.

Benzer bir tepkiyi halkın iradesini yok sayan, yerel seçimlerin iptal edildiği yalanını daha seçim gecesi yaymaya çalışan Hilal Kaplan da gösterdi.

Gelecek Partisi’nin varlığından büyük tedirginlik duydukları iyice belli olan Pelikancılar, Meral Akşener’e saldırıya geçti.

Pelikancı troliçe Hilal Kaplan twitter’dan şunları yazdı:

Vekillerine takas edilecek mal muamelesi yapıp sonra da “yeni sistemde meclisin itibarı azaldı” diyorlar. Vekiller için bundan daha aşağılayıcı ne olabilir?

Takip Et

20,543BeğenenlerBeğen
17,581TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Nihal Bengisu Karaca, Taha Ün’ün gözaltına alınmasını köşesine taşıdı

Gelecek Partisi'nin iletişim faaliyetlerini yürüten Taha Ün'ün, hakkında herhangi bir şikayet bulunmamasına rağmen kelepçelenerek gözaltına alınması ve evinin aranması toplumun ve siyasetin...

Mesut Yılmaz hayatını kaybetti

Geçtiğimiz günlerde bir beyin operasyon geçiren eski başbakanlardan Mesut Yılmaz, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Gelecek Partisi’nin İstanbul Devrim’i sürüyor… Sultangazi’de 1500 kişi daha partiye katıldı!

Teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi'nde 34 Günde 34 Bin Üye kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Bugün, Gelecek Partisi...

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın sağlığından ümit kesildi

İsmet Orhan, “Her şeye rağmen, medeni duruşu vardı… Cumhuriyet değerlerine saygılıydı… Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın sağlığından umut kesildiğini öğrendim doktorlarından…” şeklinde bir...

Editörün Seçtikleri

“Süleyman Soylu görev suçu işliyor”

Anayasa Mahkemesi, ‘Şehirlerarası karayollarında gösteri yürüyüşleri düzenlenemez’ hükmünü iptal etmişti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu kararı eleştirirken, Anayasa Mahkeme Başkanı Zühtü Aslan’a, “Madem özgür bir ülkeyiz,...

“Devletin yanlış kararları yüzünden ödediği tazminatın yüzde 10’u hakim ve savcılardan tahsil edilsin”

İyi Partili Hasan Subaşı, devletin yanlış kararları yüzünden ödediği tazminatın yüzde 10’unun hâkim ve savcılardan tahsil edilmesi için kanun teklifi hazırladı.

AK Parti’den ülkeyi kötü yönetiyoruz itirafı

Ekonomi bürokrasisinin ünlü ismi Erhan Usta, Cumhurbaşkanlığı tarafından hazırlanan belgede AK Parti hükümetinin yaptığı 'ülkeyi iyi yönetemiyoruz' itirafını gündeme taşıdı.

AK Parti döneminde İBB, Kore gezisine 11 tane Fatih portresi alınabilecek para harcamış

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) Eylül ayı birinci oturumunda konuşan İBB CHP Grup Başkan Vekili Doğan Subaşı, Fatih tablosunun ‘israf’ olduğunu söyleyen AK Partililere, İBB’nin...

AK Parti’yi siz bu hale getirdiniz genco! Pelikancı Selman Öğüt acı acı itiraf etti: 2 bin kişe bile toplayamadık

Baroları bölme planıyla gündeme getirilen çoklu baro için İstanbul'da 2 bin avukat bile bulamadığı ortaya çıkan AK Parti için ilginç bir tweet...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here