Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Malatya İl Kongresi, bugün Davutoğlu'nun katılımıyla yapılıyor

Gelecek Partisi Malatya İl Kongresi, bugün Davutoğlu’nun katılımıyla yapılıyor

Gelecek Partisi'nin yirmi beşinci il kongresi olan Malatya İl Kongresi bugün yapılacak

Teşkilatlanma ve saha çalışmalarının yanı sıra kongre maratonuna da tüm hızıyla devam eden Gelecek Partisi’nde Malatya İl Kongresi bugün Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

Kongre çalışmalarına da devam eden Gelecek Partisi, olası bir erken seçime tek başına katılabilmek için bir an önce kongre yeter sayısına ulaşmak istiyor. Bu bağlamda partinin yirmi beşinci il kongresi olan Malatya İl Kongresi bugün delegelerin ve partililerin katılımıyla yapılacak.

Şu ana dek 24 il ve 210 ilçe kongresini tamamlayan Gelecek Partisi, ekim ayı içerisinde 41 il kongresine ulaşarak büyük kongreyi yapmayı hedefliyor.

Malatya’da yapılacak olan il kongresine Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, kolundaki doku zedelenmesi nedeniyle telekonferans yoluyla bağlanarak partililere seslenecek. Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığına kurucu il başkanı Mehmet Koç’un kongreye tek listeyle girerek görevini sürdürmesi bekleniyor.

Bugün saat 14:00’te başlayacak olan Gelecek Partisi Malatya İl Kongresi, partinin resmi sosyal medya hesaplarının yanı sıra Medya Notu üzerinden de canlı olarak takip edilebilecek. Kongre, İnönü Caddesi’ndeki Malatya Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri